Obchodní podmínky

Zákazníci mohou využít dva základní způsoby, jak na této stránce Rucnetkane.cz nakupovat. Můžete si zboží objednat bez registrace vyplněním kontaktních a fakturačních údajů pouze pro účely jedné objednávky nebo vytvořit účet na našich stránkách pro opakované nákupy a využívat výhod registrace.
 
Výhody registrace jsou

Rychlé a snadné platby.
Snadný přístup k historii a stavu vašich objednávek.
Neregistrovaní uživatelé mohou sledovat stav vyřízení objednávek pouze pasivně, po obdržení informace o nákupu z PakistanWool na jejich e-mail, který zadali při objednávce.

Každý zákazník, který chce objednat zboží prostřednictvím našeho elektronického obchodu, je by měl uvést pravdivé a úplné údaje o sobě.
 
Odeslání zboží může být odmítnuto, pokud zákazník nebude reagovat na potvrzovací e-mail a nebude přijímat hovor na určené telefonní číslo.
Při objednání zboží a služeb zákazník uzavře kupní smlouvu s naší společností.


Veškeré objednávky podané prostřednictvím tohoto obchodu jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito podmínkami, včetně reklamačního řádu a souhlasí s nimi.
Kupní smlouva je platná od doby převzetí objednaného zboží kupujícím.
Podmínkou elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a požadavků.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, na základě zaplacení kupní ceny a převzetím.
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v obchodě, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o jeho nákupech.

Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud je objednávka neúplná nebo je pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. 
 
Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba.
Pokud se rozhodnete odstoupit v této době,  kontaktujte nás prosím
(telefonicky nebo písemně), že žádáte o odstoupení od smlouvy, číslo objednávky, variabilní symbol a datum provedeného nákupu.Nepoškozené zboží, bez známek používání nebo opotřebení nám
 zašlete zpět. Po obdržení vráceného zboží, prodávající vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Kupující je povinen uhradit veškeré náklady na dopravu.
Neposílejte vrácené zboží na dobírku! Takto vrácené zboží nebude přijato.

 
Platba za zboží

Zboží je možné zaplatit z České republiky bankovním převodem (Air bank - č. ú. 1098970025/3030) .
Záruka

Záruka na výrobní vady na všechny výrobky je 24 měsíců.
Zboží zasílejte doporučeně a pojištěné, protože neručíme za ztrátu na cestě k nám. Zboží neposílejte na dobírku.

Ochrana osobních údajů

Objednávkový formulář vyžaduje, aby uživatelé informací, které slouží především jako kontakt na dodávku objednaného zboží nebo služeb nebo k zaplacení částky. V případě problémů s dodávkou tyto informace také slouží k usnadnění kontaktu se serverem customer.Provozvatel je jediným vlastníkem informací získaných na této stránce. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajmout ani jinak sdíleny s jinými subjekty.
Děkuji za nákup na www.Rucnetkane.cz