O ručně tkaných vlněných dekách, o původu zboží a zpracování vlny ...

Ručnětkané.cz

Tato stránka vznikla po desetileté spolupráci s kamarádem z Pakistánu. Potkal jsem ho na svých cestách po blízkém a středním východu a od té doby jsem ho jiz několikrát navštívil. Sám byl kdysi tkalcem celých 8 let, ale situace místních tkalcovkých rodin ho přiměla k vytvoření asociace pro pomoc v obchodním vyjednávání, k vytvoření nových možností vzělávání pro chlapce i dívky tkalců, lékařské zázemí atd...
Tato asociace se zavázala propagovat místní produkty vyráběné hlavně ručně pomocí staletých technologií a technik. Podporují místní řemeslníky, aby prezentovali své výrobky přímo na místním trhu, aby více vydělali na svých dovednostech a vyhýbali se prostředníkům, a tím zvyšovali svůj příjem a životní styl. Místní přírodní produkty, které propagují, produkují zemědělci v kopcích zelených údolí Pákistánu. Spojují kořenové řemeslníky z domáckého průmyslu s národními a mezinárodními zástupci jednotlivců i společností.
  •  Vysoká kvalita produktů
  • Skvělý zákaznický servis
  • 14 dní garance vrácení peněz

Team

cms-img
Co budeme prodávat? - Patu - ručně tkané vlněné deky z Pákistánu, dále i jemnější šátky a plédy také ručně tkané.
Patu jsou vlněné deky, které muži často nosí jako náhradu zimní bundy v Pákistánu a Afghánistánu.  Tyto deky-Patu-plédy jsou tkané hlavně z ovčí vlny, ale mohou také obsahovat kozí a velbloudí srst. Tyto plédy jsou zcela přirozeným produktem, a proto udržují teplo mnohem lépe než syntetické přikrývky. Budete překvapeni a ohromeni, jak rychle se naše Patu zahřeje! Ať už jej používáte večer na pohovce, na balkóně, na pikniku nebo kdekoli, kde se rozhodnete mazlit, Patu vás zahřeje. Naše vlněné deky Patu jsou k dispozici v přírodních tónech, jako je béžová, hnědá a khaki, které jsou po okrajích zdobeny krásnými barevnými hraničními linkami v různých barvách: Někdy mají vlněné plédy vetkané linie v příjemných zemitých tónech a někdy v jasných barvách. Někdy jsou tyto ozdobné vzory širší, jindy užší, jindy jsou vlnité a jindy ve tvaru kosočtverce. Okraje Patu zdobí pěkné třásně. Jelikož jsou všechny tkané ručně, rozměry se mohou mírně lišit. V neposlední řadě jsou Rucnetkane.cz deky skvělé i pro děti, ať už jako potah nebo pro stavbu jeskyně! Pokud má každý doma svoji vlastní Patu, nebude se bojovat.